yesbodrum.com : the resort &  holiday guide

 

 

Home  |  Site Map  |  Advertise  |   Reklam  |   Contact Us   |  Bookmark Us
 
       
  Wishing you a great holiday in Bodrum Turkey in 2015
 
 
 
General Information Tourism Business Directory
  altinkum photos See bodrum photos altinkum with interactive map Explore bodrum with interactive map altinkum videos Watch bodrum videos altinkum in facebook Learn a bit of turkish for your holiday
 
Üyelik & Reklam
 
 
 
 
 
 
  Sık Sorulan Sorular

İnternet ve internet pazarlama konusuna yabancıyım, açıklarmısınız?
İnternet en basit anlamda milyonlarca bilgisayarın birbirine bağlanması ile oluşmuş bir bilgisayar ağı olarak düşünülebilir. Dünyada 110 ülkeye dağılmış bu dev ağ sayesinde bilgi akışı sağlanmaktadır. İnternette yer almakla ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sadece belirli bir çevreye değil tüm dünyaya tanıtabilirsiniz.


Üyelik ve Reklamın faydaları nelerdir?

Bu konuda detaylı bilgi almak için lütfen
avantajlar kısmına bakınız.


Üyelik ve Reklam yatırımının geri dönüşümü nedir?

Öncelikle firmanızın 12 ay boyunca internet ortamında potansiyel müşterilere tanıtımı yapılır. Bu süre de sadece 1 müşteri kazandığınız takdirde kazancınızı hesaplamanızı önerir ve bu anlamda yesbodrum.com'a üye olmakla hata yapmadıgınızı, aksine bu rekabet ortamında bir kaç adım öne geçeceğinizi önemle hatırlatmak isteriz.


Firmamızın internet sitesi mevcut, bu şartlar altında neden üye olmalıyım?

İnternette yaklaşık 40 Milyonun üzerinde web sitesi mevcuttur ve her gün ortalama 250,000 site aktif hale geçmektedir. Tanıtımı yapılmayan siteler kimsenin ziyaret etmediği boş mekanlara benzer. Sitenizin tanıtımı yeterli derecede yapılmadığı
takdirde, web siteniz için ilk yaptığınız yatırımda boşa gitmiş olur.

Normal ortamda, bildiğiniz üzere bir işletmenin bir ürünü önce üretmesi, sonrada pazarlaması gerekir. İnternettede bir web sitesinin yapımı birinci aşama olan üretimdir ve tanıtımı ise bir pazarlama faaliyetidir.

yesbodrum.com olarak, internette Bodrum'u tanıtım ve pazarlama faaliyetlerimiz aktif ve sürekli devam etmektedir ve bu sayede otomatik olarak üyelerimizin de tanıtımı yapılır.


Firmamızın internet sitesi yok, hala üyeliğin bir faydası olur mu?

Normal olarak profesyoneller tarafından hazırlanmış bir web sitesinin yapımı yaklaşık olarak 1000 Euro dan başlar. Ayrıca sitenizin güncellenmesi ve pazarlanması size zaman ve maddi olarak bir ek maliyet getirir. Bu anlamda yesbodrum.com' a üye olarak, bu maliyetleri ödemeden çok küçük bir ücretle fırmanızı tanıtabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.


Üyelik ve Reklam süresi ne zaman başlar ne zaman biter?

Öncelikle firmanızın 12 ay boyunca internet ortamında potansiyel müşterilere tanıtımı yapılır. Üyelik ve reklam başlama ve bitiş süresi esnektir ve her ay başlayabilirsiniz. Yabancı ziyaretcilerin kış aylarında tatilleri için araştırma yaptıklarını gözonünde bulunursak, sizlere önerimiz, firmanızın tanıtımı için yaz sezonunu beklemeden şimdiden üye olmanızdır.


Firmamızın genel bilgilerini İngilizce olarak hazırlayabilir misiniz?

Yesbodrum.com olarak sizlere Ingilizce reklam metninizi hazırlama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin bedeli 20 Euro dur. Reklam metinleri normal konuşma dilinden farklı olduğu için size önerimiz bu metni dikkatlice hazırlamanızdır.

yukarı


 
     
 
 
 
 
Thanks to our sponsors
 
  sponsor1   sponsor2   sponsor3   sponsor4   sponsor5  
 
Home  |  Site Map  |  Advertise  |   Reklam  |   Contact Us   |  Bookmark Us
 
 
yesbodrum.com : the resort & holiday guide
 
 
Terms of use & Privacy policy - © Copyright yesbodrum. Designed and Powered by Global Marketing Solutions